Консультація

Фризи

Щоб підкреслити габарити Вашого магазину, торгової точки або салону, ідеально підходить фриз. Основа фризу - металокаркас, на який монтується площина в корпоративному кольорі - в ідеалі - алюмінієвий композит потрібного кольору або обклеєний кольоровою плівкою, або з повнокольоровим друком. На фриз монтуються назви, логотипи та слогани. В окремих випадках об'ємні елементи монтуються на металокаркас на дах будівлі.

Об'ємні літери

Безсумнівно, кращий спосіб позначити назву, виділити логотип фірми, магазину - зробити ці елементи об'ємними. Букви та знаки можуть бути з підсвічуванням та без. Несвітлові букви можуть бути просто вирізані з пластику різної товщини або композиту та змонтовані на відриві від рекламної площини. Об'ємні літери вирізаються з щільного пінопласту з подальшим фарбуванням, виклеюють з пластику або композиту. Лицьова частина світлових букв виконується з світлорозсіючого матеріалу - акрилу або банеру, всередину цих букв монтуються джерела світла. Світитися в об'ємних літерах можуть лицьова частина, борт, використовують також контражурне підсвічування.

Світлові короби

Світловий короб – це найбільш презентабельний вид реклами з рівномірним підсвічуванням рекламної площини. Основою світлового короба є пластиковий або алюмінієвий профіль. У виробах великого розміру для більшої жорсткості використовується металокаркас. Задня частина боксу - оцинкована жерсть, ПВХ або композит, на які монтується джерело освітлення. Як правило - це світлодіодні модулі, що дозволяє зробити рівномірне, яскраве підсвічування та при цьому заощадити енерговитрати замовника в майбутньому. Лицьова частина боксів невеликих розмірів - молочний акрил різної товщини, на який виклеюють світлорозсіюючі плівки. Для коробів великих розмірів застосовують просвітний банер з фотодруком.

Особливо хочеться виділити світлові короби на основі композитних матеріалів. Основою цих коробів є касета з композиту, в якій прорізані символи та елементи, які повинні підсвічуватися.

Рекламні щити, друк банерів

Як правило основою щита служить металевий каркас, на який розтягується банер. Це самий бюджетний вид зовнішньої реклами. Рекламний щит, в якому використовується оцинкована жерсть чи композит з повнокольоровим друком та ламінацією - більш дорогий, але в той же час більш довговічний виріб. Рекламний щит може бути дуже великих розмірів. Часто для підсвічування рекламних площин ми використовуємо світлодіодні прожектори.

Брендування автотранспорту

Службовий автотранспорт забрендований в стилі Вашої компанії приверне великий відсоток цільової аудиторії.

Поклейка вітрин

Гарним доповненням до фризу та букв або самостійним об'єктом реклами служить обклеєна плівкою вітрина торгової точки. Для обклеювання використовується плівка з фотодруком та ламінуванням, плівка One Way Vision або аплікація кольоровими плівками. Великий досвід роботи наших поклейщиків гарантує довгий термін служби наклейок на об'єкті.

Таблички, стенди, штендери

Основа цих виробів - ПВХ різної товщини, акрил, композит або оцинкована жерсть вирізається вручну або на гравіювально-фрезерному верстаті, інформація наноситься у вигляді аплікації плівками або плівкою з повнокольоровим друком. Кишені для стендів виконуються з прозорого ПВХ або акрилу та монтуються на площину стенду за допомогою двостороннього скотчу.

Поліграфія

Сьогодні поліграфія - один з найбільш затребуваних видів реклами. Візитки, флаєри, буклети, брошури, календарі надійно закріпилися в нашому побуті. Створити гарну візитку - ціле мистецтво. Потрібно в кілька квадратних сантиметрів паперу вкласти сенс, стиль, інформацію про замовника. При цьому візитка повинна зацікавити потенційного покупця, викликати бажання помилуватися на неї у простої людини. Цього ми досягаємо з застосуванням цікавих шрифтів, грою фарб, відблисків та інших тонкощів. В створенні кожного макету ми вкладаємо душу, перш за все він повинен подобатися нам. Особливо хочеться відзначити шовкографічний друк – отримані за його допомогою вироби виглядають дуже багато.

Якість, ціна та терміни на виготовлення поліграфічної продукції Вас приємно здивують.