Консультація

Фрезерне різання

Гравірувально-фрезерний верстат з робочим полем 1250 х 2050 мм.

Застосовується нами для фігурного розкрою листових матеріалів: акрил, ПВХ, композит, фанера, ДСП, МДФ. За допомогою "фрезеру" ми виконуємо замовлення оперативно та якісно, не застосовуючи ручну обробку матеріалів.

Лазерне різання

Лазерний гравер з робочим полем 1200 х 900 мм.

Застосовується для різання та гравіювання акрилу, дерева, фанери, шкіри. Вирізаний лазером акрил отримує більш красивий полірований торець в порівнянні з фрезерним різанням. За допомогою лазера можна вирізати тонкі елементи, не побоюючись, що вони зломаються при різанні.

Товщина акрилу при різанні до 20 мм.

Планшетний УФ-принтер

Розмір робочого поля 600х900 мм., висота заготовки до 140 мм.

Можливість друкувати білим кольором, пошаровий друк для створення рельєфних зображень.

Друкує практично на всіх плоских поверхнях: плівка, ПВХ, композит, акрил,скло, метал, шкіра, папір.

Широкоформатний друк

Три екосольвентних широкоформатних принтери фотографічної якості з максимальною шириною матеріалу для друку 1,35 1,60 та 3,20 м.

Застосовуються для друку зображень на рулонних матеріалах: самоклеючій плівці, банері, папері, фотошпалерах, художньому полотні, поліпропілені. Всі три принтери працюють на одній фарбі з однаковим розширенням до 1440 dpi, що дозволяє нам друкувати вироби від маленької етикетки до великого банера зі стабільною якістю та кольорами.

Плотерна різка

Ріжучий плотер Jaguar V-LX з шириною різу 1,83 м. й оптичним датчиком.

Застосовується для підрізування самоклейкої плівки, а також для різання віддруковуваних зображень по заданому контуру. За допомогою плотеру ми малюємо на підкладці від плівки лекала для рекламних вивісок.

Після друкована обробка

Широкоформатний ламінатор 1,60 м.

Застосовується для нанесення на зображення захисної матової або глянцової плівки, яка служить для захисту друкованої продукції від механічних пошкоджень та вицвітання під впливом сонячних променів. Ламінація може бути холодною та гарячою - до 90 градусів.

Готові зображення підрізають точним різаком.

На банери набиваються кільця для кріплення - люверси.

Термоплотерне різання пінопласту

Термоплотери з робочим полем 1200 х 600 х 400 мм  та  1100 х 1100 х 3000 мм.

Застосовуються для різання пінополістиролу по заданому контуру. Є можливість різання деталей як з листів, так і з масиву 3000 х 1200 х 1000. Це дозволяє нам робити плоскі об'ємні елементи та ложементи різної форми, практично не обмежуючи себе в формах та габаритах.